De offroad-tenttrailer van Campwerk.

Campwerk Campout 2025 – Kampeerweekend met daktent of tenttrailer

Martine van der Klauw

Heb je een Campwerk-tenttrailer, daktent of een iKamper op je dak én heb je zin in een weekend vol gezelligheid, avontuur en avonden rond het kampvuur? Kom dan van vrijdag 19 tot en met zondag 21 september naar de Campwerk Campout 2025 op Camping De Vledders in Schipborg (Drenthe).

Ook nieuwsgierigen zijn welkom. Op zaterdagmiddag 20 september zet Campwerk de poort open voor iedereen die kennis wil maken met de stoere tenttrailers en daktenten, of gewoon benieuwd is naar de sfeer.

Avontuurlijke activiteiten tijdens de Campwerk Campout

Het programma zit bomvol activiteiten. Op zaterdagochtend kun je kiezen tussen een kanotocht over de Hunze of steppen door het Hunzedal. Kinderen hoeven zich niet te vervelen. Ze kunnen spelen op de camping, zwemmen in de plas of zelfs een rondje ponyrijden.

’s Middags wacht een stoere bushcraft-workshop. Bushcrafter André laat zien hoe je veilig met bijl en mes omgaat en deelt tips uit de praktijk. En wie trek heeft, schuift ’s avonds aan bij het diner van ‘De Vuurmeester’. Hij bereidt een voedzame maaltijd op open vuur, met opties voor vegetariërs én vleesliefhebbers. Daarna gaat het vuur nog een keer aan voor een avond vol verhalen en gezelligheid.

Op zondag trekken de sportievelingen eropuit met de mountainbike. Lokale gidsen leiden je over de Hondsrug, langs hunebedden, bossen en heidevelden. Neem je eigen fiets en helm mee of huur er een via de camping. Rond 16.00 uur is de Campwerk Campout afgelopen.

Praktische informatie Campwerk Campout 2025

Een ticket voor het complete weekend kost 169 euro per equipe (twee personen en één kampeermiddel inclusief stroom). Voor iedere extra persoon vanaf 6 jaar betaal je 25 euro. Kinderen tot en met 5 jaar kamperen gratis mee. Wil je je aanmelden of meer informatie krijgen? Klik dan op de button hieronder.

Foutje gezien? Mail ons. Dat stellen we zeer op prijs!

Martine van der Klauw

(Eind)redacteur

Het zonnetje dat door het tentdoek schijnt, het geluid van zingende vogels, in de buitenlucht ontbijten met verse croissantjes. Daarom houd ik zo van kamperen!