camping.info Vreehorst

Camping.info Award 2019: top 100 campings van Europa

Nieuws

Campinggids www.camping.info zette onze meest favoriete campings in Europa op een rij. Ze keken daarbij alleen naar de waarderingen van de gasten zelf. Nederland staat met zeven campings in die Europese top 100. Oostenrijk wint.

camping.info award 2019Camping.info Award 2019

Camping.info bestaat sinds 2007. Je kunt er 22.000 campings op vinden in 44 Europese landen. Daarmee is de site marktleider in Duitsland, Zwitserland en Oostenrijk en hoort wereldwijd bij de grootsten. De site is in 27 talen beschikbaar en trok vorig jaar zo’n 14 miljoen bezoekers. Jaarlijks worden de Camping.info Awards uitgereikt.  Alle campings die op de site staan (de vermelding is overigens gratis) doen hieraan mee. In totaal gaven 92.128 camping-gasten 165.336 waarderingen.

Nederlandse campings in de Europese top 100

Nr 25: Camping Vreehorst, Gelderland, Winterswijk (foto boven artikel), is daarmee de beste Nederlandse camping.  www.vreehorst.nl
Nr. 45: Recreatiecentrum Ter Spegelt, Noord-Brabant, Eersel. www.terspegelt.nl
Nr. 57: Camping Julianahoeve, Zeeland, Renesse. www.julianahoeve.nl
Nr. 80: Camping De Kleine Wolf, Overijssel, Stergeren. www.kleinewolf.nl
Nr. 84: Strandpark De Zeeuwse Kust, Zeeland, Renesse. www.demolenhof.nl
Nr. 96: Recreatiepark Het Winkel, Gelderland, Winterswijk Brinkheurne. www.hetwinkel.nl
Nr. 100: Strandcamping Groede, Zeeland, Groede. www.strandcampinggroede.nl
camping.info Grubhof

De Europese top 10

camping.info HopfenseeNr. 1: Camping Grubhof, Oostenrijk (foto hierboven), www.grubhof.com
Nr. 2: Camping Hopfensee, Duitsland (foto hiernaast), www.camping-hopfensee.de
Nr. 3: Luxury Camping Schlosshof Resort, Italië, www.schlosshof.it
Nr. 4: Naturcamping Spitzenort, Duitsland, www.spitzenort.de
Nr. 5: Camping Village Marina di Venezia, Italië, www.marinadivenezia.it
Nr. 6: Rosenfelder Strand Ostsee Camping, Duitsland, www.rosenfelder-strand.de
Nr. 7: Panorama & Wellness-Campingplatz Großbüchlberg, Duitsland, www.freizeithugl.de
Nr. 8: Campingpark Südheide, Duitsland, www.campingpark-suedheide.de
Nr. 9: Camping- & Freizeitpark LuxOase, Duitsland, www.luxoase.de
Nr. 10: Camp MondSeeLand, Oostenrijk, www.campmondsee.at
www.nl.camping.info

Foutje gezien? Mail ons. Dat stellen we zeer op prijs!

Relevant