ZOEK BINNEN ARTIKELEN

Home Camping.info Award 2019: top 100 campings van Europa
Camping.info Award 2019: top 100 campings van Europa
Nieuws

Camping.info Award 2019: top 100 campings van Europa

  1. 16 februari 2019, 17:00
  2. 0 Reacties

Campinggids www.camping.info zette de honderd populairste campings in Europa op een rij. De lijst is tot stand gekomen door waarderingen van de gasten zelf. Nederland staat met zeven campings in die Europese top 100.

camping.info award 2019Camping.info Award 2019

Camping.info bestaat sinds 2007 en heeft inmiddels 22.000 campings in 44 Europese landen op de site. Daarmee is hij marktleider in Duitsland, Zwitserland en Oostenrijk en hoort wereldwijd bij de grootsten. De site is in 27 talen beschikbaar en trok vorig jaar zo’n 14 miljoen bezoekers. Jaarlijks worden de Camping.info Awards uitgereikt. Alle campings die op de site staan (de vermelding is overigens gratis) doen hieraan mee. In totaal gaven 92.128 campinggasten 165.336 waarderingen.

Nederlandse campings in de Europese top 100

Nr 25: Camping Vreehorst, Gelderland, Winterswijk (foto boven artikel), is de hoogst genoteerde Nederlandse camping.  www.vreehorst.nl
Nr. 45: Recreatiecentrum Ter Spegelt, Noord-Brabant, Eersel. www.terspegelt.nl
Nr. 57: Camping Julianahoeve, Zeeland, Renesse. www.julianahoeve.nl
Nr. 80: Camping De Kleine Wolf, Overijssel, Stergeren. www.kleinewolf.nl
Nr. 84: Strandpark De Zeeuwse Kust, Zeeland, Renesse. www.demolenhof.nl
Nr. 96: Recreatiepark Het Winkel, Gelderland, Winterswijk Brinkheurne. www.hetwinkel.nl
Nr. 100: Strandcamping Groede, Zeeland, Groede. www.strandcampinggroede.nl

camping.info Grubhof

De Europese top 10

camping.info HopfenseeNr. 1: Camping Grubhof, Oostenrijk (foto hierboven), www.grubhof.com
Nr. 2: Camping Hopfensee, Duitsland (foto hiernaast), www.camping-hopfensee.de
Nr. 3: Luxury Camping Schlosshof Resort, Italië, www.schlosshof.it
Nr. 4: Naturcamping Spitzenort, Duitsland, www.spitzenort.de
Nr. 5: Camping Village Marina di Venezia, Italië, www.marinadivenezia.it
Nr. 6: Rosenfelder Strand Ostsee Camping, Duitsland, www.rosenfelder-strand.de
Nr. 7: Panorama & Wellness-Campingplatz Großbüchlberg, Duitsland, www.freizeithugl.de
Nr. 8: Campingpark Südheide, Duitsland, www.campingpark-suedheide.de
Nr. 9: Camping- & Freizeitpark LuxOase, Duitsland, www.luxoase.de
Nr. 10: Camp MondSeeLand, Oostenrijk, www.campmondsee.at

www.nl.camping.info

VORIGE BERICHT VOLGENDE BERICHT

REAGEER OP DIT ARTIKEL

MEER Nieuws NIEUWS