Martine van der Klauw
(Eind)redacteurHet zonnetje dat door het tentdoek schijnt, het geluid van zingende vogels, in de buitenlucht ontbijten met verse croissantjes. Daarom houd ik zo van kamperen!

Camperbeurs krijgt er een derde Nederlandse locatie bij. Op 27 en 28 november 2027 vindt de eerste editie van Camperbeurs Amsterdam plaats in EXPO Greater Amsterdam in Vijfhuizen. Daarmee organiseert Easyfairs voortaan drie camperbeurzen per jaar, verspreid over Nederland.
Wie graag campers bekijkt, modellen vergelijkt of inspiratie opdoet voor een volgende reis, krijgt er dus een beurslocatie bij. Volgens organisator Easyfairs is Noord-Holland een logische keuze voor een uitbreiding. De provincie behoort namelijk tot de top drie van Nederlandse provincies met de meeste campereigenaren. Bovendien is het aantal campers in Noord-Holland de afgelopen acht jaar met 84 procent toegenomen.
Met de nieuwe locatie wil Easyfairs camperliefhebbers uit het hele land beter bereiken. De drie beurzen vinden verspreid over het jaar plaats:
Easyfairs heeft ruim achttien jaar ervaring met de beurs in Hardenberg. Later breidde de organisatie al uit naar Den Bosch. Samen zullen de drie edities naar verwachting jaarlijks ruim 50.000 bezoekers trekken.
Ook vanuit de camperbranche is er veel interesse in de nieuwe locatie. Volgens Easyfairs hebben inmiddels meer dan vijftig bedrijven aangegeven dat ze willen deelnemen aan Camperbeurs Amsterdam.
De beurs moet niet alleen een plek worden om campers te bekijken. Het evenement dient ook als ontmoetingspunt voor de branche en camperaars.
Camperbeurs Amsterdam gebruikt de naam van de hoofdstad, maar vindt plaats op het terrein van EXPO Greater Amsterdam in Vijfhuizen. Deze hallen liggen vlak bij de snelwegen A4 en A9. De evenementenlocatie beschikt over ruime parkeergelegenheid en ligt op het voormalige Floriade-terrein. Het vele glas en de groene omgeving geven deze plek een ander karakter dan een traditionele beurshal.
Foutje gezien? Mail ons. Dat stellen we zeer op prijs!