Frankia Noctra Edition One: dit is wat de nieuwe topper van Frankia zo bijzonder maakt

Videoredactie

De Frankia Noctra Edition One is een nieuwe halfintegraal camper op Mercedes-chassis met een opvallend hoge stahoogte, een heringerichte dubbele bodem waarin alle centrale techniek zit, en een dinette die van 4 gordelplaatsen is om te bouwen naar een face-to-face opstelling voor 5 personen. De uitvoering is standaard ruim uitgerust met onder meer een Corian-achtig aanrechtblad met gas en inductie, een Thetford compressorkoelkast met vrieslade, 400 Ah Bulltron lithium-accucapaciteit en een digitale achteruitrijcamera op de plek van de binnenspiegel.

Wat maakt de dubbele bodem en garage van de Frankia Noctra bijzonder?

De dubbele bodem is bij de Noctra volledig heringericht: alle techniek, zoals de laadbooster en zekeringen, zit nu achter één luik in de bodem in plaats van achterin de garage. Er is een Gardena-wateraansluiting om zonder gedoe met een eigen slang te vullen, en in de garage zit een uittrekbaar kratten-systeem dat ook vanuit de leefruimte bereikbaar is. De vloer heeft een traanplaat met een losse rubber- of bekledingsmat naar keuze.

Hoe werkt de keuken en welke techniek zit er in de Noctra?

De keuken heeft een naadloos, Corian-achtig aanrechtblad, twee gaspitten gecombineerd met inductie, een ingebouwde koffiehoek en een brede Thetford compressorkoelkast met vrieslade. Achter een luik zit de Alde-verwarming samen met 400 Ah aan Bulltron lithium-accu’s (2x 200 Ah), en de achteruitrijcamera is verwerkt op de plek van de binnenspiegel.

Hoe bouw je de dinette om en wat biedt de slaapkamer?

De zitgroep is standaard goedgekeurd voor 4 gordelplaatsen en is via tafel- en hendelverstelling om te bouwen naar een face-to-face opstelling voor 5 personen. Achterin is een drempelloze douchevloer met rondom-afvoer, een verschuifbaar trappetje naar de enkele bedden en een panoramisch achterraam met een extra stevige plissé die tegen kussens bestand is.

KenmerkWaarde
MotorMercedes, circa 170 pk, automaat
Lithium-accucapaciteit400 Ah (2x 200 Ah Bulltron)
VerwarmingAlde Compact
Gordelplaatsen dinette4 (om te bouwen naar face-to-face voor 5 personen)
Opbergvak buitenzijdeCirca 25 cm diep, 15 cm hoog

Foutje gezien? Mail ons. Dat stellen we zeer op prijs!

Videoredactie

-

-

Sluit venster
Anderen zochten naar
Frankrijk
Duitsland
Campers
Camping